Animace v Procreate
Zvládáš lettering na iPadu a chceš se dostat zase o skok dál? Nauč se ho animovat. Po kurzu zvládneš rozhýbat kterýkoliv text nebo obrázek a z obyčejného letteringu udělat WOW video, co oslní fanoušky a třeba i klienty.
Získej nový skill, který v Česku ještě téměř nikdo neovládá. Staň se průkopníkem a ukaž, co všechno umíš dát do pohybu.

Co můžeš od kurzu čekat?

Kurz tvoří 3 lekce v celkové délce přes 2 hodiny. V každé lekci se naučíš některý ze stylů animace. Kurz je bez lektorky, a tak si sama řídíš, kdy se co naučíš. Hotové práce nasdílené na sítě označ @letterart.cz, ať se můžu podívat, jak skvěle zvládáš animovat.

Co budeš ke kurzu potřebovat?

— iPad
— Apple Pencil
Aplikaci Procreate
Cena kurzu:
700 Kč
Plán kurzu:
  • 01 / Způsob 1: Maskování
    Délka lekce: 50:04
  • 02 / Způsob 2: Dokreslování
    Délka lekce: 36:38
  • 03 / Pohyb objektů
    Délka lekce: 20:03
Kdo kurzem vede?

Tatiana Nemna
Instagram: @tn.letters
„Výuce kaligrafie a letteringu se věnuji už několik let. Vedla jsem soukromé i hromadné kurzy pro firmy i jednotlivce, workshopy pro známé časopisy a naučila krásně psát už více než 1 500 studentů. O mé kurzy byl čím dál větší zájem. A protože někteří lidé za mnou jezdili i stovky kilometrů a kurzy pro ně byly časově velmi náročné, založila jsem první online školu letteringu. Díky ní se může naučit krasopísmo kdokoliv bez ohledu na místo bydliště a časové možnosti."
Jak probíhá výuka
1
Po zaplacení dostaneš na uvedenou e-mailovou adresu odkaz na všechny lekce, které budeš moci v průběhu zastavovat a opakovaně pouštět dle potřeby.
2
K lekcím se můžeš kdykoliv vracet. Přístup do kurzu ti garantujeme minimálně 2 roky od platby za kurz.
Made on
Tilda