Letter Grid — mřížka pro správné kreslení písmen
Milujeme písmenka a chceme je udržet konzistentní, co se týká šířky, výšky, šířky tahu a sklonu. A proto je tady Letter Grid.

Je to pracovní sešit, díky kterému perfektně nacvičíš tiskací písmena.

Obsahuje tři řezy — Regular, Bold a Condensed s ukázkou, jak mají písmena vypadat, také stránky jenom s mřížkou, které můžeš vytisknout vícekrát a trénovat.

Děláš kompozice a chceš použít v citátu slovo napsané tiskacím písmem? Nebo chceš vytvořit abecedu? Nebo chceš pracovní sešit použít jako předlohu při tvorbě? V každém z těchto případů se ti Letter Grid bude hodit.

Dodání: na e-mailovou adresu ihned po zaplacení

169 Kč vč. DPH
Mohlo by se ti hodit:
3 600 Kč vč. DPH
Online kurz letteringu Letter Artist
Chceš se naučit krásně psát nebo si dokonce vydělávat letteringem? Přihlas se na náš nejobsáhlejší online kurz, který tě na to připraví. Kompletně zvládneš čtyři fonty i pravidla jejich kombinování, naučíš se používat ozdobné prvky a také si vytvoříš vlastní plakát.
169 Kč vč. DPH
Pracovní sešit pro trénink falešné kaligrafie
V pracovním sešitě pro trénink falešné kaligrafie najdeš latinskou abecedu – malá a velká písmena s podrobným postupem, jak je vytvořit pomocí obyčejné tužky.
230 Kč vč. DPH
Šablony kompozic pro delší citáty (pro papír a iPad)
Potřebuješ napsat delší text nebo citát a nenapadá tě, jak rozložit slova? V tomto balíku kompozic najdeš hned 10 návrhů, do kterých dokážeš napsat naprosto všechno.
Dárkový poukaz na online kurz letteringu Letter Artist
Hledáte perfektní dárek pro své kreativně založené blízké, ale nejste si jisti, co by jim udělalo největší radost? Máme pro vás řešení. Doporučujeme dárkový poukaz na online kurz letteringu Letter Artist. Ve formátu pdf vám ho zašleme na e-mailovou adresu.
Made on
Tilda