Upgrade jednoho z nejoblíbenějších kurzů Letter Artist je tady! Nejobsáhlejší praktický online kurz letteringu Letter Artist tě vtáhne do světa letteringu a kreativní tvorby ručně psaných nápisů všech druhů a stylů. Dozvíš se vše o stavbě písmen, kompletně zvládneš čtyři fonty i pravidla jejich kombinování, naučíš se tvořit 3D lettering a osvojíš si použití ozdobných prvků a dekorací.

Kurz zahrnuje:

  • 5 teoretických lekcí 5 rozborů domácích úkolů v živém vysílání v Zoom
  • přístup k materiálům kurzu po dobu 3 měsíců
  • pracovní sešity a abecedy

Co budeš potřebovat?

  • Papír
  • Obyčejnou tužku
  • Gumu
  • Fixy

TIP: Kurz Letter Artist doporučuji dělat na starém dobrém papíře. Vytrénuješ si ruku a naučíš se mnohem lépe ovládat psací potřeby. Pokud se ale chceš učit na iPadu, určitě můžeš!

Start kurzu: 15. 11. ⁠2021
Cena kurzu:
4 200 Kč
Plán kurzu:
1
Základní pojmy a styly písma
Probereme základní pojmy, které budeme používat v průběhu kurzu. Ovládneme dva základní styly písma: Grotesk a Antikvu. Na konci týdne pak proběhne praktická hodina s rozborem domácích úkolů.
2
Dekorativní styly písma
Mrkneme na dekorativní styly písma - Slab Serif a falešnou kaligrafii. Na konci týdne proběhne praktická hodina s rozborem domácích úkolů.
3
Pravidla kompozice a kombinování fontů
Na teoretické lekci se naučíme správně "poskládat" kompozici a nakombinovat fonty. Ukážu různé triky a prozradím, co funguje a co ne. Samozřejmě vytvoříme i vlastní kompozici. Na konci týdne se na praktické hodině společně podíváme na všechny vaše výsledky a všem dám zpětnou vazbu.
4
3D lettering
Nedílnou součástí moderního letteringu je 3D lettering. Probereme několik variant "třidéčka" a všechno vyzkoušíme. Na konci týdne společně probereme vaše pokroky.
5
"Zpestření" letteringu
Ozdoby, mašle, akvarelové pozadí - zkrátka všechno, čím se dá lettering ještě vic zkrášlit.
Kdo kurz vede?

Tatiana Nemna
Instagram: @tn.letters
„Výuce kaligrafie a letteringu se věnuji už několik let. Vedla jsem soukromé i hromadné kurzy pro firmy i jednotlivce, workshopy pro známé časopisy a naučila krásně psát už více než 1 500 studentů. O mé kurzy byl čím dál větší zájem. A protože někteří lidé za mnou jezdili i stovky kilometrů a kurzy pro ně byly časově velmi náročné, založila jsem první online školu letteringu. Díky ní se může naučit krasopísmo kdokoliv bez ohledu na místo bydliště a časové možnosti."
Made on
Tilda