O LetterArt school
LetterArt School je první online škola letteringu a kaligrafie v České republice, díky které se pres 2 tis. kreativců (někdo už byl, ale někdo se díky LetterArt stal) v ČR a na Slovensku se dozvěděli co je lettering nebo se v letteringu dostali na jinou uroveň.

LA nabízí přes 10 letteringových a okolo-letteringových on-line kurzů. Papír, iPad, akvarel - to vše najdeš v nabidce kurzu.

Kurzy jsou otevrene minimalne 2 roky a muzou se opakovane poustet.

A jak to vše začalo?Tuto školu založila v roce 2018 grafička Tatiana Nemna, která se rozhodla svou vášeň pro umění a psaní šířit dál. Vedle práce v reklamních agenturách navštěvovala různé kurzy krasopisného psaní a po večerech hodiny pracovala na vlastní tvorbě. Po jednom kurzu moderní kaligrafie a letteringu na jedné pražské škole se pro toto umění nadchla natolik, že jí nakonec nabídli vést vlastní kurz. Tatiana má navíc vystudovanou i pedagogiku, takže je na výuku skutečný odborník. K jednomu kurzu se postupně přidávali další až se Tatiana rozhodla, že do toho půjde naplno. Získávala co nejvíce zkušeností a učila se od těch nejlepších jako jsou Anna Rolskaya z Portugalska nebo Švýcar Stefan Kunz. A pak to přišlo. Nápad založit online školu.
Jako logické vyústění děje.
Made on
Tilda