Online kurz Brush Letteringu
Patříš mezi nepopsané nováčky, kteří se chtějí naučit vytvořit oku lahodící ručně psané texty pomocí brushpenu nebo štětce? Tento online kurz je přesně pro tebe. Pusť se do toho a za 6 týdnů zvládneš brushpen.
6 týdnů a zvládneš brushpen!
Tento online kurz brush letteringu se bude líbit všem nováčkům, kteří se chtějí naučit vytvořit krásné ručně psané nápisy s brushpenem nebo štětcem. Patříš mezi ně? Skvělé! V průběhu kurzu se naučíš ovládat brushpen – osvojíš si jednotlivé tahy, malá i velká písmena, číslice, slova, nápisy a také základy kompozice.
Pro uvolněnější a kreativnější atmosféru si na kurzu tykáme. Věříme, že to nevadí.

Co budeš potřebovat?

— Vytištěný pracovní sešit a linkovaný papír
Odkaz na stažení najdeš v sekci Moje kurzy po přihlášení svým e-mailem a heslem.

— brushpen a náplň
Když si je pořídíš v e-shopu Molotow, po zadání kódu LETTERART5 získáš 5% slevu na celý nákup.
Aqua Squeeze Pen 2 mm (e-shop Molotow)
Aqua Ink náplň 30 ml (e-shop Molotow)

Cena kurzu SAMOSTATNě:
1 800 Kč
Plán kurzu:
 • 01 / Ahoj brushpene
  Seznámíme se s BrushPenem a naučíme se ho ovládat. Procvičíme si základní tahy a vysvětlíme si rozdíl mezi hlavním a vedlejším tahem. Ukážeme si cviky pro vypracování různých druhů tahů.
 • 02 / malá písmena
  Zopakujeme si základní tahy a naučíme se psát všechna malá písmena abecedy. Probereme zvláštnosti psaní různých písmen.
 • 3 / VELKÁ PÍSMENA
  Budeme pracovat s velkými písmeny, tzv. verzálkami, a procvičíme si číslice.
 • 4 / Co by bylo bez spojení
  Naučíme se spojovat písmena do slov. Zkusíme různé druhy spojovacích prvků, a také náběhů a výběhů. Vyzkoušíme si a probereme základní pravidla klasického i bounce letteringu.
 • 5 / Teď kompozice, aby vše sedělo ;)
  Probereme pravidla kompozice a naučíme se ji zvládnout díky rozvržení a vyplnění prostoru, za použití doplňujících stylů písma a ozdobných prvků.
 • 6 / A je to!
  Přišel čas na vyhotovení závěrečné práce, kterou vytvoříš na základě návrhu z předchozí lekce.
Dárkový poukaz na online kurz Brush Letteringu
Hledáte perfektní dárek pro své kreativně založené blízké, ale nejste si jisti, co by jim udělalo největší radost? Máme pro vás řešení. Doporučujeme dárkový poukaz na online kurz Brush Letteringu. Ve formátu pdf vám ho zašleme na e-mailovou adresu.
Kdo kurzem vede?

Tatiana Nemna
Instagram: @tn.letters
„Výuce kaligrafie a letteringu se věnuji už několik let. Vedla jsem soukromé i hromadné kurzy pro firmy i jednotlivce, workshopy pro známé časopisy a naučila krásně psát už více než 1 500 studentů. O mé kurzy byl čím dál větší zájem. A protože někteří lidé za mnou jezdili i stovky kilometrů a kurzy pro ně byly časově velmi náročné, založila jsem první online školu letteringu. Díky ní se může naučit krasopísmo kdokoliv bez ohledu na místo bydliště a časové možnosti."
Made on
Tilda