Pracovní sešit Květiny krok za krokem 2
V těchto pracovních listech nejsou jen základy, ale je to 2. level. ⁠V sesítě se naučime stínování a spolupráce květin a písmen. ⁠
14 stránek plných krásy, které si po nákupu můžeš hned vytisknout, nastudovat a natrénovat. ⁠

Jen pro osobní použití.

Dodání: do e-mailu ihned po zaplacení

350 Kč vč. DPH
Mohlo by se ti hodit:
260 Kč vč. DPH
Květiny krok za krokem
9 pracovních listů s podrobným postupem, jak na květiny, listy a poupata, s místem pro procvičení a na závěr i vysvětlení, jak nakreslit věneček. Tohle zvládne úplně každý. Stačí vytisknout, připravit tužku, liner a hurá do toho.
169 Kč vč. DPH
Pracovní sešit pro trénink brushletteringu
V pracovním sešitě pro trénink brushpenem s měkkým štětcovým hrotem najdeš základní tahy, malá a velká písmena i číslice.
3600 Kč vč. DPH
Online kurz letteringu Letter Artist
Nejobsáhlejší praktický online kurz letteringu Letter Artist tě vtáhne do světa letteringu a kreativní tvorby ručně psaných nápisů všech druhů a stylů. Dozvíš se vše o stavbě písmen, kompletně zvládneš čtyři fonty a pravidla jejich kombinování, osvojíš si použití ozdobných prvků a dekorací, a také si vytvoříš vlastní plakát.
Dárkový poukaz na online kurz Akvarel v letteringu
Hledáte perfektní dárek pro své kreativně založené blízké, ale nejste si jisti, co by jim udělalo největší radost? Máme pro vás řešení. Doporučujeme dárkový poukaz na online kurz Akvarel v letteringu. Ve formátu pdf vám ho zašleme na e-mailovou adresu.
Made on
Tilda