Pracovní sešit pro trénink falešné kaligrafie
V pracovním sešitě pro trénink falešné kaligrafie najdeš latinskou abecedu – malá a velká písmena s podrobným postupem, jak je vytvořit pomocí obyčejné tužky.

Stačí si sešit vytisknout a hned můžeš začít tvořit.

Dodání: na e-mailovou adresu ihned po zaplacení

169 Kč vč. DPH
Mohlo by se ti hodit:
3 600 Kč vč. DPH
Online kurz letteringu LetterArtist
Chceš se naučit krásně psát nebo si dokonce vydělávat letteringem? Přihlas se na náš nejobsáhlejší online kurz, který tě na to připraví. Kompletně zvládneš čtyři fonty i pravidla jejich kombinování, naučíš se používat ozdobné prvky a také si vytvoříš vlastní plakát.
2 100 Kč vč. DPH
Intenzivní kurz falešné kaligrafie (včetně mockupů)
Nauč se perfektně falešnou kaligrafii, natrénuj vkládání svých prací do mockupů a vytvoř si vlastní portfolio na svůj Instagram nebo Facebook. Intenzivní praktický online kurz tě naučí krok po kroku to, co budeš potřebovat i pro své budoucí zakázky. Čeká tě spousta praktických lekcí, ze kterých si hned odneseš výsledek. Kurz NENÍ na iPadu, takže se může zapojit opravdu každý.
230 Kč vč. DPH
Šablony kompozic pro delší citáty (pro tisk a iPad)
Potřebuješ napsat delší text nebo citát a nenapadá tě, jak rozložit slova? V tomto balíku kompozic najdeš hned 10 návrhů, do kterých dokážeš napsat naprosto všechno.
Dárkový poukaz na online kurz letteringu Letter Artist
Hledáte perfektní dárek pro své kreativně založené blízké, ale nejste si jisti, co by jim udělalo největší radost? Máme pro vás řešení. Doporučujeme dárkový poukaz na online kurz letteringu Letter Artist. Ve formátu pdf vám ho zašleme na e-mailovou adresu.
Made on
Tilda